Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury
https://docdro.id/Vk14iLT

Kabaretowa Gwiazda Wakacji

11

sie

18:00

Kabaretowa Gwiazda Wakacji

Brenna - Park Turystyki

Kabaretowa Gwiazda Wakacji - Smile 

18:00 - koncert zespołu Rift 
19:00 - Szymon Łątkowski 
20:30 - Smile
22:00 - zabawa z kapelą Maliniorze
23:00 - koniec"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!". Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!". Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

Szymon Łątkowski
Połączenia klasycznego kabaretu z olbrzymią energią współczesnego show telewizyjnego. Jest laureatem prestiżowych festiwali kabaretowych.Doświadczenie zebrane podczas działalności scenicznej, pracy w radiu oraz coachingu czynią Szymona niezawodnym konferansjerem na każdą okazję. Na scenie Szymon jest pełny energii, utrzymuje świetny kontakt z publicznością i prezentuje mnóstwo wyrazistych postaci. Uczestniczył dotychczas w najpopularniejszych kabaretowych realizacjach telewizyjnych. Jeden artysta, jeden mikrofon i dziesiątki tematów, anegdot, opowiadań i luźna atmosfera.

Rift:
To powrót do klasyki rock’n’rolla w bardzo szerokim rozumieniu. W granym przez zespół autorskim materiale można usłyszeć elementy zarówno klasycznego dobrego rocka, jak i funku, bluesa, a nawet jazzu czy reggae. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o eksperymentowanie dźwiękiem. Na koncertach usłyszycie liczne improwizacje, a jest czego posłuchać, bo muzycy są wykształceni, zdolni, energetyczni i zafascynowani swoją muzyką. Wokalista (ćwierćfinał The Voice of Poland) w swoich tekstach zostawia na scenie kawałek siebie oddając przy tym mnóstwo emocji. Każdy członek zespołu jest inny, jednak wszyscy są genialnymi muzykami. Każdy osobno jest wyjątkowy i najlepszy w tym co robi. Nie do opisania słowami! Jeśli chcecie się przekonać macie dwa sposoby - przyjście na koncert (wiadomo, to zawsze najprawdziwsze) lub zakup debiutanckiej płyty, której premiera już niebawem! Rift jest laureatem festiwalu ROCKOSZ 2018. Nagrodą było nagranie płyty w znakomitym “dmb STUDIO RECORDS”

Maliniorze:
Kapelą góralską z Brennej. Występująca od ponad 10 lat zdążyła wyrobić sobie własny styl i renomę zespołu bawiącego wszystkich i zawsze!