Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Wypożyczalnia rowerów w Parku Turystyki

Wypożyczalnia rowerów działa w Parku Turystyki w Brennej, umożliwia turystom wyprawy rowerowe po istniejących trasach MTB.

Na cyklistów czekają rowery górskie: damskie i męskie oraz dziecięce a dla najmłodszych dostępne są foteliki. Wszystko to pozwala na zaplanowanie rodzinnych wycieczek rowerowych po malowniczej gminie Brenna i okolicznych miejscowościach.

 

CENNIK WYPOŻYCZALNI ROWERÓW

Kask:

2 godziny -  5 zł

4 godziny – 10 zł

Za każdą dodatkową rozpoczętą godzinę – 10 zł

Cały dzień (10:00 – 18:45) – 20 zł
 

Wypożyczenie rowerów jest bezpłatne (Rowery wypożyczane są tylko i wyłącznie razem z kaskiem rowerowym. Wypożyczenie roweru jest bezpłatnie, natomiast za kaski rowerowe poobierana jest opłata wg cennika. Posiadanie swojego kasku nie zwalnia najemcy z obowiązku wypożyczenia kasku w wypożyczalni. Do każdego wypożyczanego roweru należy wypożyczyd jeden kask rowerowy.)

Wypożyczenie fotelikia dziecięcego jest bezpłatne.  

 

Trasy rowerowe dostępne tutaj:

https://rowerybrenna.pl/routes-easy/

Kontakt:

Brenna, ul. Malinowa 2b

tel. 539 931 213

Projekt "Beskidy na rowerze" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa RP.

Projekt  „Beskydy na kole” spolufinancovaný z prostředků Evropského Fondu pro Regionální Rozvoj - Programu Interreg V-A Česká republika - Polsko v rámci Fondu mikroprojektů Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko a státního rozpočtu PR.

Załączniki: