Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

XII Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna

XII Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna - TERMINARZ

Kolejka: 1 2018-11-07
16:30:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 4:2 Trafin Oil Ustroń
17:20:00 Czarna Elka 4:7 Przyjaciele
18:10:00 Galaktik Football 3:2 Printer Team
19:00:00 LKS Beskid Brenna 5:9 Oldboje Beskid Skoczów
19:45:00 LKS Spójnia Górki Wielkie 3:8 Nieckarz-Team

 

Kolejka: 2 2018-11-14
16:30:00 Printer Team 12:3 LKS Beskid Brenna
17:20:00 Oldboje Beskid Skoczów 5:2 LKS Spójnia Górki W.
18:10:00 Nieckarz-Team 7:3 Trafin Oil Ustroń
19:00:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 8:2 Czarna Elka
19:45:00 Przyjaciele 0:4 Galaktik Football

 

Kolejka: 3 2018-11-21
16:30:00 Nieckarz-Team 2:2 Oldboje Beskid Skoczów
17:20:00 Galaktik Football 3:2 CdF TRAKTAT Cieszyn
18:10:00 Czarna Elka 0:9 Trafin Oil Ustroń
19:00:00 LKS Spójnia Górki W. 5:9 Printer Team
19:45:00 LKS Beskid Brenna 4:3 Przyjaciele

 

Kolejka: 4 2018-11-28
16:30:00 Czarna Elka 0:13 Galaktik Football
17:20:00 Przyjaciele 6:4 LKS Spójnia Górki W.
18:10:00 Oldboje Beskid Skoczów 2:5 Trafin Oil Ustroń
19:00:00 Printer Team 3:6 Nieckarz-Team
19:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 5:6 LKS Beskid Brenna

 

Kolejka: 5 2018-12-05
16:30:00 LKS Spójnia Górki W. 2:3 CdF TRAKTAT Cieszyn
17:20:00 Galaktik Football 3:2 Trafin Oil Ustroń
18:10:00 LKS Beskid Brenna 17:1 Czarna Elka
19:00:00 Nieckarz-Team 7:6 Przyjaciele
19:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 2:3 Printer Team

 

Kolejka: 6 2018-12-12
16:30:00 Przyjaciele 3:3 Oldboje Beskid Skoczów
17:20:00 Galaktik Football 0:0 LKS Beskid Brenna
18:10:00 Printer Team 5:6 Trafin Oil Ustroń
19:00:00 Czarna Elka 0:8 LKS Spójnia Górki W.
19:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 1:5 Nieckarz-Team

 

Kolejka: 7 2019-01-02
16:30:00 Przyjaciele 4:13 Trafin Oil Ustroń
17:20:00 Galaktik Football 2:4 Nieckarz-Team
18:10:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 3:8 Printer Team
19:00:00 Czarna Elka 2:11 Oldboje Beskid Skoczów
19:45:00 LKS Beskid Brenna 6:5 LKS Spójnia Górki W.

 

Kolejka: 8 2019-01-09
16:30:00 Printer Team 7:1 Czarna Elka
17:20:00 Oldboje Beskid Skoczów 1:6 Galaktik Football
18:10:00 Przyjaciele 0:9 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:00:00 Nieckarz-Team 2:0 LKS Beskid Brenna
19:45:00 LKS Spójnia Górki W. 3:5 Trafin Oil Ustroń

 

Kolejka: 9 2019-01-16
16:30:00 Nieckarz-Team 21:3 Czarna Elka
17:20:00 LKS Spójnia Górki W. 5:6 Galaktik Football
18:10:00 Oldboje Beskid Skoczów 3:6 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:00:00 LKS Beskid Brenna 1:3 Trafin Oil Ustroń
19:45:00 Printer Team 4:5 Przyjaciele

 

Kolejka: 10 2019-01-23
16:30:00 Trafin Oil Ustroń 0:3 CdF TRAKTAT Cieszyn
17:20:00 Printer Team 3:4 Galaktik Football
18:10:00 Przyjaciele 13:0 Czarna Elka
19:00:00 Oldboje Beskid Skoczów 2:7 LKS Beskid Brenna
19:45:00 Nieckarz-Team 16:0 LKS Spójnia Górki W.

 

Kolejka: 11 2019-01-30
16:30:00 LKS Beskid Brenna 3:7 Printer Team
17:20:00 Galaktik Football 10:1 Przyjaciele
18:10:00 LKS Spójnia Górki W. 2:5 Oldboje Beskid Skoczów
19:00:00 Trafin Oil Ustroń 4:7 Nieckarz-Team
19:45:00 Czarna Elka 0:15 CdF TRAKTAT Cieszyn

 

Kolejka: 12 2019-02-06
16:30:00 Oldboje Beskid Skoczów 4:7 Nieckarz-Team
17:20:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 1:2 Galaktik Football
18:10:00 Trafin Oil Ustroń 10:2 Czarna Elka
19:00:00 Printer Team 10:2 LKS Spójnia Górki W.
19:45:00 Przyjaciele 5:3 LKS Beskid Brenna

 

Kolejka: 13 2019-02-13
16:30:00 Galaktik Football 16:1 Czarna Elka
17:20:00 LKS Spójnia Górki W. 3:3 Przyjaciele
18:10:00 Trafin Oil Ustroń 1:9 Oldboje Beskid Skoczów
19:00:00 Nieckarz-Team 0:7 Printer Team
19:45:00 LKS Beskid Brenna 1:7 CdF TRAKTAT Cieszyn

 

Kolejka: 14 2019-02-20
16:30:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 13:3 LKS Spójnia Górki W.
17:20:00 Trafin Oil Ustroń 3:6 Galaktik Football
18:10:00 Czarna Elka 2:12 LKS Beskid Brenna
19:00:00 Przyjaciele 2:10 Nieckarz-Team
19:45:00 Printer Team 1:2 Oldboje Beskid Skoczów

 

Kolejka: 15 2019-02-27
16:30:00 Oldboje Beskid Skoczów 4:2 Przyjaciele
17:20:00 LKS Beskid Brenna 2:5 Galaktik Football
18:10:00 Trafin Oil Ustroń 4:5 Printer Team
19:00:00 LKS Spójnia Górki W. 8:2 Czarna Elka
19:45:00 Nieckarz-Team 2:3 CdF TRAKTAT Cieszyn

 

Kolejka: 16 2019-03-06
16:30:00 Trafin Oil Ustroń 3:2 Przyjaciele
17:20:00 Nieckarz-Team 2:3 Galaktik Football
18:10:00 Printer Team 1:4 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:00:00 Oldboje Beskid Skoczów 8:1 Czarna Elka
19:45:00 LKS Spójnia Górki W. 4:0 LKS Beskid Brenna

 

Kolejka: 17 2019-03-13
16:30:00 Czarna Elka 4:10 Printer Team
17:20:00 Galaktik Football 2:2 Oldboje Beskid Skoczów
18:10:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 9:1 Przyjaciele
19:00:00 LKS Beskid Brenna 5:2 Nieckarz-Team
19:45:00 Trafin Oil Ustroń 4:2 LKS Spójnia Górki W.

 

Kolejka: 18 2019-03-20
16:30:00 Czarna Elka 4:9 Nieckarz-Team
17:20:00 Galaktik Football 5:2 LKS Spójnia Górki W.
18:10:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 8:4 Oldboje Beskid Skoczów
19:00:00 Trafin Oil Ustroń 2:2 LKS Beskid Brenna
19:45:00 Przyjaciele 2:4 Printer Team

 

Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna została zapoczątkowana w 2007 roku. Jej pomysłodawcą był ówczesny Przewodniczący Rady Gminy Brenna - Pan Krzysztof Holeksa. Do chwili obecnej rozegrano 9 edycji rozgrywek. W sezonie 2013/2014 w rywalizacji wzięła udział największa jak do tej pory ilość drużyn - 14. Impreza rozpoczyna się w październiku każdego roku, a kończy w pierwszym bądź drugim kwartale następnego.

Dotychczasowi zwycięzcy rozgrywek:
2007/2008 - I edycja - KAMTEX
2008/2009 - II edycja - SAMORZĄD
2009/2010 - III edycja - JUNIORKA
2010/2011 - IV edycja - SAMORZĄD
2011/2012 - V edycja - KAMTEX
2012/2013 - VI edycja - NIEBIESKA ERKA
2013/2014 - VII edycja - NIEBIESKA ERKA
2014/2015 - VIII edycja - DOLINA LEŚNICY
2015/2016 - IX edycja - ALCO-SKŁAD
2016/2017 - X edycja - NIECKARZ-TEAM
2017/2018 - XI edycja - CDF TRAKTAT CIESZYN

 

Tabele poszczególnych sezonów (kliknij w poszczególny sezon, aby zobaczyć):
sezon 2007/2008
sezon 2008/2009
sezon 2009/2010
sezon 2010/2011
sezon 2011/2012
sezon 2012/2013
sezon 2013/2014
sezon 2014/2015
sezon 2015/2016
sezon 2016/2017

sezon 2017/2018
 

Załączniki: