Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Dolina Leśnicy

w obiekcie

restauracja
basen
grill
internet
jacuzzi
łazienka
plac zabaw
sala konferencyjns
sauna
zwierzęta

w pokoju

łazienka
tv
internet

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy DOLINA LEŚNICY to idealne miejsce do spędzania czasu wolnego w otoczeniu górskiej przyrody. Położony w Leśnicy - malowniczej dolinie Brennej, tuż nad potokiem o tej samej nazwie, w sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych jest obiektem przyjaznym zarówno rodzinom, jak i klientom biznesowym.

Szeroka oferta noclegowa, którą tworzą luksusowe apartamenty, pokoje 2 i 3-osobowe, apartamenty szeregowe z kominkiem oraz domki typu BRDA pozwala spełnić wymagania każdego klienta.

W skład kompleksu wchodzi również Restauracja "Leśna" z przeszklonym patio, salą bilardową i biesiadną wiatą grillową oraz budynek SPA (basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, sala fitness, gabinety odnowy, sala konferencyjna, apartamenty).

Latem woda w przylegającej, uregulowanej części potoku Leśnica jest spiętrzana do 110cm, tworząc kąpielisko na łonie natury. Zimą natomiast działa Stacja Narciarska ŚWINIORKA z blisko 2km naśnieżanych i oświetlonych tras, będąca częścią kompleksu.

"Siła Natury" to hasło identyfikujące Brenną w "Beskidzkiej Piątce", którą tworzy ona wraz sąsiednimi miejscowościami - Ustroniem, Wisłą, Istebną i Szczyrkiem. W Kompleksie Rekreacyjno-Wypoczynkowym DOLINA LEŚNICY siłę natury odkryjemy zarówno latem jak i zimą.

Dane kontaktowe:
Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy
DOLINA LEŚNICY

Brenna, ul. Leśnica 153
tel. (33) 858 71 42
e-mail: recepcja@dolinalesnicy.pl

www.dolinalesnicy.pl