Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Gra Terenowa - Bajkowym Szlakiem Utopca

Zapraszamy Was już od 2 czerwca 2024 roku do udziału w fascynującej grze terenowej!

Podczas zabawy towarzyszył nam będzie Utopiec, który poprowadzi nas przez swoją ulubioną krainę. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odebrać mapę oraz specjalną kartę z zadaniami w Informacji Turystycznej w Brennej (ul. Malinowa 2b).

Podczas wyprawy czekać będą na Was nie tylko malownicze widoki, ale również mnóstwo interesujących zadań do wykonania. Wędrując Bajkowym Szlakiem Utopca w stronę Grabowej, natraficie na fragment historii splecionej z tajemniczymi zakątkami słowiańskiej mitologii.

Dla dzieci przygotowaliśmy także pamiątkowe magnesy za pokonanie szlaku oraz rozwiązanie zadań! To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i odkryć fascynujący świat legend i przygód.

Dołączcie do naszej wyjątkowej przygody!

 

Najważniejsze zasady gry:

a) Uczestnik rozpoczyna grę w dowolnym czasie. Za start należy uznać pobranie mapy oraz karty zadań:  „Gra terenowa – Bajkowym Szlakiem Utopca” w Informacji Turystycznej w Brennej lub za pomocą strony www.brenna.org.pl.

b) Zadaniem uczestnika jest odszukanie wskazanych miejsc i wykonanie wyznaczonych zadań, które zostały zamieszczone w karcie zadań  (m.in.: odszukanie rzeźb, podanie odpowiedzi na zadane pytanie, przybicie pieczątki).

c) Po wykonaniu zadań należy zgłosić się do Informacji Turystycznej w Brennej  i przedstawić wypełnioną kartę zadań. Jeżeli zadanie zostało wykonane prawidłowo (weryfikuje to pracownik Informacji Turystycznej), uczestnik (dzieci i młodzież do 18 roku życia) otrzyma nagrodę – pamiątkowy magnes. Nagrody przewidziane są dla pierwszych 1 000 osób.

 

Oficjalne ropoczęcie gry terenowej - 2 czerwca 2024r.

 

Halo Poszukiwacze Przygód!

Zapraszamy Was na uroczyste otwarcie gry terenowej "Bajkowym Szlakiem Utopca", które odbędzie się 2 czerwca 2024 roku.

Tego dnia, niedaleko Chaty Grabowej, czekać będzie na Was tajemniczy Utopiec, a być może i inne niezwykłe postacie, gotowe na niezapomniane spotkania. To wyjątkowa okazja, by wyruszyć w niezwykłą podróż, pełną zagadek i tajemnic.

Jeśli podejmiecie się wyzwania i wykonacie wszystkie zadania, Utopiec osobiście uhonoruje Was pamiątkowym magnesem. Niech to będzie symbol Waszej odwagi i determinacji w poszukiwaniu przygód.

Wędrówkę możecie rozpocząć o dowolnej porze, lecz pamiętajcie, aby do godziny 14:00 dotrzeć na metę, aby zobaczyć prawdziwego Utopca. To właśnie on czekać będzie na Was z niecierpliwością, gotów do rozmowy i dzielenia się swoimi historiami.

W dniu otwarcia, pragniemy również zachęcić Was do wcielenia się w postaci z podań i legend Beskidu Śląskiego. To doskonała okazja, by ożywić te niezwykłe opowieści i wcielić się w rolę bohatera z dawnych czasów.

Czekamy z niecierpliwością na Waszą obecność i na niezapomniane chwile spędzone razem!

Załączniki: