Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury
43

Chillout w parku - koncert MARIKI

07

sie

18:00

Chillout w parku - koncert MARIKI

Park Turystyki w Brennej, ul. Malinowa 2b

Letni wieczór pełen muzyki i dobrego nastroju. To właśnie czeka was podczas imprezy "Chillout w parku"!
 

Wystąpią:
 
17:00 - Edyta Cymer z zespołem - niesamowicie pogodna i pełna zaangażowania wokalistka i saksofonistka ze znakomitym bandem za plecami.
 
18:30 - Rocker Soul - Gwarantujemy, że jeszcze nigdy nie byliście na koncercie tak zwariowanej i energicznej grupy jak Rocker Soul! Ktoś nazwał ich kiedyś młodymi polskimi GunsN'Roses. Inspiracje czerpią z muzyki zespołów takich jak IRA, Aerosmith, ogólnie wszelkie klimaty okołorockowe.
 
20:30 - gwiazda wieczoru - MARIKA - to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze.
Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej,elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet
i głosy gości, wśród których są Xxanaxx, Skubas, Buslav, Grubson. Nowa Marika to poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytania
i nieustająca wiara w sens życia, działania i czucia. Jest intymnie i angażująco. Intensywnie jest też na koncertach.
Marika zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma książkę „Antydepresanty”, cztery płyty i liczne gościnne udziały.
Kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła The Voice of Poland). Nominowana do Fryderyków i Superjedynek.
Występowała na największych krajowych festiwalach i wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.