Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Pod Starym Groniem

w obiekcie

internet
aneks kuchenny
restauracja
grill
łazienka
plac zabaw
tv
zwierzęta

w pokoju

aneks kuchenny
łazienka
tv

Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Pod Starym Groniem" położony jest w samym centrum Brennej u stóp Starego Gronia nad brzegiem rzeki Brennicy.

Ośrodek dysponuje 54 miejscami noclegowymi w dziewięciu drewnianych domkach typu „Brda”. Domki posiadają dwa pokoje sypialne na piętrze i salonik z tarasem na parterze w którym znajdują się kolejne dwa miejsca noclegowe. W każdym domku znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem i toaletą. W okresie letnim dysponujemy również polem namiotowym i kempingowym z pełnym węzłem sanitarnym.

Do dyspozycji naszych gości są dwa bezpłatne parkingi, boisko do siatkówki i babingtona, boisko do piłki nożnej oraz mini plac zabaw. Na terenie ośrodka znajduje się również Bar-Restauracja serwująca wyśmienite posiłki kuchni regionalnej.

Największą naszą atrakcją jest orczykowy wyciąg narciarski o długości 631m położony na północnym stoku Starego Gronia z różnicą wzniesień 138m i zdolności przewozowej 600 osób/godz. oraz mini wyciąg narciarski o długości 100m przeznaczony do nauki jazdy na nartach. Na bardzo szerokiej przecince leśnej znajduje się trasa zjazdowa o długości 631m przeznaczona dla narciarzy średnio jeżdżących i zaawansowanych oraz lubiących mocniejsze wrażenia oraz trasa o długości 100m dla osób uczących się jazdy na nartach. Trasy są oświetlone, sztucznie zaśnieżana i przygotowywana przez ratrak. Przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz profesjonalna licencjonowana szkółka narciarska.

Dane kontaktowe:
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Pod Starym Groniem"
Brenna, ul. Sportowa 4
tel. (33) 853 61 12,
tel. 691 412 076

http://starygron.com/