Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Pokoje Gościnne u Ewy

w obiekcie

internet
aneks kuchenny
grill
plac zabaw

w pokoju

internet
łazienka
tv

Jeśli szukasz spokojnego, cichego zakwaterowania w Brennej, tuż przy rzece a niedaleko centrum – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom położony jest w miejscu, które gwarantuje idealne warunki na zarówno krótszy i dłuższy urlop. Naszym gościom zapewniamy miłą i spokojną atmosferę. Dla wędrowców jesteśmy świetnym obiektem wypadowym w pobliskie góry: Równica, Błatnia, Stary Groń. Tym, którzy chcą odpocząć w ciszy proponujemy odpoczynek przy rzece i w naszym ogrodzie. Bliskość centrum pozwala się cieszyć wszystkimi atrakcjami jakie zapewnia Brenna.

Posiadamy 11 miejsc noclegowych (z dostawkami maksymalnie do 14). Wszystkie pokoje znajdują się na piętrze. Kuchnia i jadalnia dla gości są na parterze (z kuchni bezpośrednie wyjście na ogród).

  • Pokój nr 1 – z trzema pojedynczymi łóżkami. Łazienka tego pokoju znajduje się na korytarzu.
  • Pokój nr 2 – z dwoma pojedynczymi łóżkami. Łazienka tego pokoju znajduje się na korytarzu. Pokój nr 3 – z jednym łóżkiem małżeńskim. Wejście do łazienki jest bezpośrednio z pokoju.
  • Pokój nr 4 i 5 – oba z dwoma pojedynczymi łóżkami. Połączone są wspólnym wewnętrznym przedpokojem i wspólną łazienką, dlatego szczególnie polecamy go rodzinom z dziećmi.

W ogrodzie jest możliwość zrobienia ogniska i grilla.

Posiadamy własny transport, dzięki temu możemy dowozić naszych gości do wybranych miejsc i atrakcji turystycznych w okolicy.

Akceptujemy małe zwierzęta.

A wszystko to za niewielką cenę !!!

ZAPRASZAMY !!!

 

Rezerwacji proszę dokonywać mailowo lub telefonicznie.