Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Restauracja Kotarz

Restauracja Kotarz – Najlepsza Restauracja w Brennej i okolicy

Drugim atutem, zawsze bardzo dobrze ocenianym przez gości hotelu Kotarz *** jest kuchnia łącząca smaki kuchni tradycyjnej, regionalnej oraz wstawki kuchni śródziemnomorskiej.

Restauracja jest dostępna dla wszystkich turystów i mieszkańców Brennej.

Od wielu lat o smak potraw dba Szefowa Kuchni Mariola Kamieniorz – osoba skroma i bardzo utalentowana. Jej otwartość na nowe smaki doprowadziła do systematycznej zmiany karty sezonowej. 

W karcie menu każdy znajdzie coś dla siebie. W okresie letnim isnieje możliwość skorzystania z letniej hotelowej restauracji znajdującej się tylko 8 metrów od rzekki Brennicy.

Nie ma nic lepszego niż możliwość zjedzenia posiłku na łonie natury z widokiem na góry, lasy oraz rzekę.

Dodatkowo w czerwcu ubieglego roku hotel Kotarz swtorzyl niesamowitą przestrzeń, w której zakochali się turysci oraz mieszkancy Brennej.  

Mowa oczywiście o Plaży Kotarz, która została połączona z basenem zewnętrzym oraz Beach Barem serwującym egznotyczne drinki i przekąski grillowe.

Jest to miesjce pełne leżaków, piachu i egzotycznej roślinności. A wieczorami to miejsce staje się jeszcze bardziej magicznie. Zapalamy lampiony, świece, a to wszytsko w towarzystwie muzyki latino.

Niby góry i Brenna, a jednak udało się Nam dodać elementy egzotyki. Jest to również obszar seanów filmowych pod chmurką!

 

Dane kontaktowe:
Kotarz
Brenna, ul. Wyzwolenia 40
tel. 33 855 69 96

www.kotarz.com