Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

To Tu Dom

To tu jest wyjątkowym miejscem dla wyjątkowych gości takich jak Ty. Znajdziesz tu spokój i odpoczynek z dala od zgiełku, mimo to jeśli chcesz poimprezować, pójść do restauracji czy na koncert, w Brennej i okolicy znajdziesz wszystko czego potrzebujesz tylko parę minut jazdy samochodem od posesji.
 
To tu już z samego rana powitają cię piękne górskie widoki z okien sypialni i tarasu, przytulny i wygodny wystrój domu pomoże zapomnieć ci troski dnia codziennego.
 
To tu w naszej kuchni znajdują się wszystkie potrzebne ci rzeczy do przygotowania smacznego posiłku dla wszystkich domowników, obojętnie czy jest was 4, 8 czy 12 osób.
 
Dom położony jest w cichej ślepej uliczce. Można zaparkować od 4 do 5 samochodów. Dzięki elektrycznemu zamkowi drzwi jesteś niezależny od czasu zameldowania. Otrzymasz kod na czas pobytu. Odległość od najbliższego sklepu spożywczego wynosi 1,2 km. Odległość od rzeki wynosi 1,5 km. Las i szlak turystyczny oddalone są od obiektu o zaledwie 400 metrów.
 
 
Willa posiada 4 sypialnie z podwójnymi łóżkami i jedną z 4 łóżkami pojedynczymi. Wszystkie pokoje z wyjątkiem jednego mają wspaniały widok na góry. Do Państwa dyspozycji są dwie łazienki i dodatkowa toaleta dla gości. Kominek opalany drewnem w przestronnym salonie zachęca do przytulnych wieczorów. Sala bilardowa uzupełnia ofertę.
 
 
Ogród jest ogrodzony tak, aby Twoje psy (i dzieci ;-)) były bezpieczne. Nawiasem mówiąc, dzieci do 4 lat i psy przebywają w naszym domu za darmo. W dużym ogrodzie mistrz grilla znajdzie duży grill węglowy. Dzieci znajdą plac zabaw z huśtawką.
 
 
Z niecierpliwością czekamy na powitanie Ciebie i Twoich gości w ToTu.
 
Kontakt:
Brenna, ul. Żarnowiec 86
Anna Lapidous 
info@to-tu-dom.pl
www.to-tu-dom.pl 
+4917696856415