Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

u Wolfów

w obiekcie

internet
aneks kuchenny
basen
łazienka
zwierzęta

w pokoju

internet
łazienka
tv

Nasz „Dom w Brennej” znajduje się w Górkach Wielkich (gmina Brenna). Jest to bardzo spokojna miejscowość położona w turystycznej części Śląska Cieszyńskiego (Wisła, Ustroń, Brenna). W pobliżu znajdują się lasy i łąki z których widok rozpościera się na przepiękną panoramę Beskidu Śląskiego. Pobliskie tereny idealnie nadają się do spacerów, wędrówek górskich oraz wypraw rowerowych. Latem rzeki Brennica i Wisła oferują możliwość kąpieli. Miłośnicy sportów zimowych, będą mieli możliwość jazdy na pobliskich stokach na Czantorii, w Ustroniu, Wiśle oraz Szczyrku. W okolicy znajduje się dużo różnorodnych restauracji.

A my, właściciele domu to Grażyna Rumin-Wolf, magister pielęgniarstwa i Maciej Wolf były aktor, absolwent łódzkiej szkoły filmowej. Chcemy, żeby nasz dom był miejscem spotkań do którego również chętnie się wraca.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć dużych, dwuosobowych pokoi z łazienkami i balkonami. Dwa z nich zlokalizowane są na bezbarierowym parterze z tarasem i bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Pozostałe trzy znajdują się na pierwszym piętrze.

Dane kontaktowe:
U Wolfów
ul. Jaworowa 16, 
Górki Wielkie
tel. 509 535 794
e-mail: uwolfów7@gmail.com
uwolfow.pl